Villa Das Calliandras
| Wi-Fi | Darmowy parking | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Elegancki hotel Villa Das Calliandras Chapada dos Guimarães oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Vale do Rio Claro jest w odległości 25-minutowego spaceru, a Martinha Waterfall znajduje się 3 km od tego eleganckiego hotelu. Mirante Morro dos Ventos znajduje się w niewielkiej odległości od tego hotelu. Ten obiekt noclegowy, mając dobre połączenie z wieloma zabytkami, leży 650 m od przystanku autobusowego Terminal de Compra de Passagens.
Są one wyposażone w prywatną łazienkę.
Cechą charakterystyczną Villa Das Calliandras w Chapada dos Guimarãesie jest codziennie serwowane śniadanie w formie bufetu. Dostępne są również opcje wyżywienia w restauracji Pastelaria Sabor de Chapada, położonej w odległości kilku przecznic od hotelu.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Czy mogę zaparkować samochód obok eleganckiego hotelu Villa Das Calliandras?
Goście eleganckiego hotelu Villa Das Calliandras mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Villa Das Calliandras?
Goście hotelu Villa Das Calliandras powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00.