Villa Das Calliandras
| Wi-Fi WiFi | Eten op locatie Bar/ lounge | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Villa Das Calliandras Chapada dos Guimarães hotel beschikt tevens over een Wi-Fi in de hele accommodatie.
Martinha Waterfall ligt op circa 25-minuten loopafstand. Het Mirante Morro dos Ventos op 1 km afstand van de locatie is een voordeel voor de gasten van het pension. Met goede verbinding tot veel bezienswaardigheden, is het hotel binnen een paar straten van de Terminal de Compra de Passagens bushalte.
Privébadkamers zijn beschikbaar in de kamers.
Villa Das Calliandras serveert elke ochtend een buffet ontbijt. Restaurante Tempero Chapadense ligt binnen 16 minuten lopen en biedt verrukkelijke gerechten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Veelgestelde vragen
- 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Villa Das Calliandras hotel parkeren?
Villa Das Calliandras hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van elegante Villa Das Calliandras hotel uitchecken?
Klanten van elegante Villa Das Calliandras hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in elegante Villa Das Calliandras hotel?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van elegante Villa Das Calliandras hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.